Доставка та оплата

Оформлення замовлення: 


Ми пропонуємо дві опції замовлення на сайті: 
- я
кщо обраний Вами головний убір є в наявності, обробка замовлення займає до 3 робочих днів з моменту оформлення і оплати, після чого замовлення буде відправлене на вказану адресу;
- якщо Ви оформлюєте Pre-Order, для виготовлення Вашого замовлення нам необхідно до 4 тижнів. 

Оплата: 

Замовлення приймаються лише за умови повної передоплати. Ми співпрацюємо з платіжною системою Fondy, яка гарантує повну безпеку і анонімність Ваших банківських даних. Ми приймаємо картки Visa та Mastercard. Ми не приймаємо картки American Express та оплату банківським переказом за номером картки. Після здійснення оплати ви отримаєте лист на вказану електронну адресу з підтвердженням замовлення та орієнтовану дату відправлення. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, будь ласка надсилайте запит на пошту support@ruslanbaginskiy.com. Ми завжди раді вам допомогти! 

Доставка: 

По Україні здійснюється безкоштовна кур'єрська доставка Новою Поштою. Одразу після відправки вашого замовлення ми відправимо Вам лист на вказану електронну пошту з номером для відстеження посилки. 

По світу доставка здійснюється кур'єрською службою DHL Express на вказану при замовленні адресу. Вартість послуги складає 80 USD. Термін доставки залежить від країни призначення. Одразу після відправки вашого замовлення ми відправимо Вам лист з номером для відстеження посилки. Доставка в Автономну Республіку Крим не здійснюється.  

Повернення: 

 Для повернення та обміну ми приймаємо товари належної якості протягом 14 днів з моменту отримання Вами замовлення. Для повернення та обміну товару повинні бути виконані наступні умови: товар не був у вжитку, збережений первісний вигляд товару та упаковки. Для оформлення повернення надішліть свій запит на support@ruslanbaginskiy.com. Повернення коштів на Ваш рахунок здійснюється протягом 30 календарних днів з моменту прийняття товару до повернення. Будь ласка, зверніть увагу, що вартість доставки не відшкодовується.