Про Бренд

Бренд Ruslan Baginskiy був заснований 2015 року у Львові, Україна. Перші головні убори дизайнер Руслан Багінський виготовляв самостійно, отримавши досвід в артизанальних львівських майстернях, в яких збереглися унікальні технології виробництва. "Коли я переглядав архівні фотографії ХХ-го століття, мені завжди здавалось несправедливим, що головні убори з роками знецінилися, а разом з ними зникла ціла культура. Хочеться повернути капелюхам заслужений статус, знову зробити їх повноцінним елементом гардеробу", - говорить Руслан.

Ruslan Baginskiy - це осучаснена і модернізована дизайнером класика. Надихаючись сімейними архівами, вінтажними модними зйомками і героїнями культових фільмів, Руслан сміливо експериментує з традиційними формами і створює головні убори в дусі часу - комфортні, утилітарні і ультрамодні. За п'ять років існування бренду капелюхи та фуражки з'явилися в гардеробах тисяч RB Girls, серед яких Мадонна, Белла і Джіджі Хадід, Тейлор Свіфт, Роузі Хантінгтон-Уайтлі, Памела Андерсон, Жанель Моне, Аліша Кіз, Майлі Сайрус, Кая Гербер, Наталя Водянова, Нікі Гілтон, Анна Делло Руссо, Коко Роша та Ірина Шейк. Про бренд писали The New York Times, Vogue, Harper's Bazaar, W Magazine, V Magazine, ELLE, Marie Claire, Glamour, Garage Magazine та десятки інших світових видань.

Бренд Ruslan Baginskiy представлений у всьому світі, за п'ять років він став інтернаціональним, однак дизайнер завжди підкреслює своє українське походження. Дебютна паризька презентація у готелі Crillon була присвячена природі, локальним технікам і традиційному весільному декору на західний Україні. Компанія підтримує локальне виробництво, і тому кожен капелюх бренду - Made in Ukraine, для нас це один з головних принципів сталого розвитку.