Зберігання та догляд

Головні убори Ruslan Baginskiy виготовляються на нашому власному київському виробництві, але їх життя починається у вашому гардеробі. Їх мета — доповнювати ваш лук зранку й до вечора, у час пригод чи повсякденності. Ми сподіваємося, що ви це відчуєте. Ми певні, що виріб стане ще більш унікальним, щойно ви заповните його власним стилем та змістом. Разом з тим, не забувайте дотримуватися нашого гайду зі Збереження та Догляду:

Зберігайте ваш капелюх на чистій пласкій поверхні. Переконайтеся, що поля виробу не загинаються.

Для збереження форми капелюха радимо наповнити його тішью, а також загорнути тулію в папір. Капелюх не рекомендується перевозити у валізі, наповненій іншими речами.

В’язані вироби варто зберігати на рівній сухій поверхні.

Прямий контакт з водою може спричинити деформацію виробу, потемніння фурнітури та псування декору. Довге перебування у середовищі з підвищеною вологістю повітря може призвести до деформації тулії та полів фетрових капелюхів. Ми не радимо плавати у капелюсі, носити його під дощем та вдягати на мокре волосся. 

Якщо капелюх намокне, промокніть зайву вологу серветкою та дайте йому висохнути природним шляхом.

Бруд або пил можна видалити сухою серветкою. Не використовуйте мило, олії, абразивні засоби для чищення, засоби для меблів, лаки та аміак для чищення вашого аксесуару. 

Шкіряні вироби вимагають делікатного догляду. Для видалення стійких плям рекомендуємо скористатися послугами хімчистки. 

При довгому перебуванні під прямими сонячними променями відтінок солом’яного капелюха може стати темнішим. Солома та сизаль це натуральні матеріали, тому незначна зміна кольору є нормою і не вважається браком.

Якщо ваш капелюх оздоблений металевими деталями, ми рекомендуємо уникати контакту з вологою та морською водою, хлором, косметикою та сильними хімічними речовинами, аби вберегти прикраси та фурнітуру від потемніння.

Тверді козирки кашкетів та бейсболок можуть змінити форму чи пошкодитись через неналежне зберігання або транспортування. Для збереження форми виробу ми радимо вдягнути його під час подорожі або ж транспортувати його у коробці.

 

З любов’ю і турботою, RB