Зберігання та догляд

Головні убори Ruslan Baginskiy виготовлені з натуральних матеріалів, які іноді вимагають особливого догляду.

- Прямий контакт з водою може спричинити деформацію виробу, зіпсувати фурнітуру та декор. Довге перебування у середовищі з підвищеною вологістю повітря може викликати деформацію тулії та полів фетрових капелюхів. Ми не радимо плавати у капелюсі, носити його під дощем та вдягати на мокре волосся.

- Якщо ваш капелюх має металеві прикраси, ми рекомендуємо уникати контакту з хлором, косметикою та сильними хімічними речовинами, аби вберегти прикраси від потемніння.

- Неправильне транспортування та зберігання головного убору. Зберігайте капелюх на чистій рівній поверхні та переконайтеся, що його поля не згинаються. Для збереження форми капелюха радимо наповнити його тішью, а також загорнути тулію в папір. Капелюх не рекомендується перевозити у валізі, наповненій іншими речами.

- Кашкети та бейсболки мають тверді козирки, які можуть змінювати форму або пошкоджуватись через неналежне зберігання або транспортування. Для збереження форми виробу ми радимо вдягнути його під час подорожі або ж транспортувати його у коробці. 

- Якщо капелюх намокне, дайте йому висохнути без нагрівання.

- При довгому перебуванні під прямими сонячними променями відтінок солом’яного капелюха може стати темнішим. Солома та сизаль є натуральними матеріалами, тому незначна зміна кольору є нормою і не вважається браком.

- Шкіряні вироби вимагають делікатного догляду. Бруд або пил можна видалити сухою серветкою. Для чищення шкіряних головних уборів та аксесуарів не використовуйте мило, олії, абразивні засоби для чищення, засоби для меблів, лаки та аміак.